Navigation:

E-Shop PreDomyaZáhrady.sk

Pre zobrazenie počasia je potrebné povoliť JavaScript v nastaveniach prehliadača.
Internetové záhradné centrum

Kontaktujte nás

Pre zobrazenie počasia je potrebné povoliť JavaScript v nastaveniach prehliadača.
OZY s.r.o.
obchod(zavin)prezahrady.sk
+421 917 757 403
+421 907 521 938

OZY na FACEBOOK-u

Pre zobrazenie počasia je potrebné povoliť JavaScript v nastaveniach prehliadača.

Lietajúci Havran, ochrana pred malým vtáctvom

Maketa Havrana znázorňuje siluetu dravca počas letu, pátrajúceho po koristi a pre drobné vtáctvo predstavuje hrozbu. Povrch tela ma obalený plsťou, ktorá je z diaľky na nerozoznanie od peria.

Zbavte sa nežiadaných návštevníkov, ktorý Vám vydzobú úrodu a zničia Vašu náročnú celosezónnu prácu. Havran je účinný aj na ochranu parapety, a iných priestorov, kde majú v obľube sadať prípadne hniezdiť malé vtáky, po ktorých ostáva veľa škody a špiny.

Lietajúceho Havrana je vhodné umiestniť v okolí miest, kde potrebujete zabrániť sadaniu, alebo zhromažďovaniu drobného vtáctva a Váš problém je vyriešený bez agresívnych alternatív.

Havrana dodávame so závesným systémom, je potrebné ho zavesiť na konár, klinec, prípadne iný systém podľa možnosti (havran tak bude vplyvom vetra neustále v pohybe) a ideálne je maketu občas presťahovať, aby nebudil pre vtáky mŕtveho a neprestal byť účinný.

Maketa Havrana je vyrobená z vysokokvalitného plastu odolávajúceho poveternostným podmienkam. UV stabilitu v normálnom podnebí má cca 4-5 rokov, v extrémnom (slnečnom a teplom) prostredí cca 2roky.

Rozpätie krídel: 53 cm

Rozmery tela: 9x40 cm

Objednajte si Lietajúceho Havrana priamo vo Vašom eShope.